شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

بایگانی برای تیر, ۱۳۹۲

محیط دوست داشتنی

بدون نظر

– تمام شد.فصل دوست داشتی ام تمام شد. با همه خاطرات خوب و بدش. با همه زیبایی های وصف ناشدنی اش.دلم برایش تنگ می شود و از همین الان منتظر اواخر اسفند ۹۲ هستم تا باز دوباره صدای نزدیک شدنش را بشنوم. دوباره طراوت و روییدن و زنده شدن همه چیز را ببینم. دلتنگ آن لحظه ها خواهم ماند.

– مدتی است عجیب وضعیتم مشخص نیست.بلاتکلیفم. تا قبل از اینکه ترم تحصیلی تمام شود وضعیت روشنی از آینده می توانستم ترسیم کنم.الان ترم آخر کارشناسی ارشد رو به اتمام است و من واقعا دورنمایی از مهر ماه ندارم. نمی دانم آیا در وقطع دکتری پذیرفته می شوم؟ اگر پذیرفته شوم، که مطلوبم نیز هست، خدا را شکر و با جدیت و تلاش بیشتر شروع به درس خواندن و ادامه تحصیل می دهم و اگر نشوم واقعا در بلاتکلیفی می مانم… ایکاش می توانستم الگوریتم این روند و مسیر های انتخابی زندگی را پیدا کنم و بنویسم! اگر قبول شدم مرحله ۱ و اگر قبول نشدم مرحله ۲… به نظرم یکی از رموز موفقیت افراد موفق همین روشن بودن تکلیفشان با خودشان است که اگر این روش جواب نداد حالا می رویم سراغ روش دیگر.

– دوست ندارم از دانشگاه و درس و محیط دانشجویی جدا شوم و همه آن شور و هیجان و نشاط و دغدغه را با یک اتاق و میز و وسایل اداری و بروکراسی رایج عوض کنم. از ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر از شنبه تا چهارشنبه. زندگی کسالت باری خواهد بود این نوع زندگی کردن.هرچقدر هم که حقوقش خوب باشد باز هم جای آن فضا را نمی گیرد.سرو کار داشتن با طیف سنی ۱۸ تا ۲۸ سال روحیه آدم را شاد نگه می دارد ولو اینکه ۷۰ سالت باشد. ان شالله که جدا نشوم از این محیط دوست داشتنی.